Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Wolinia – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

285 000 zł6 700 m² 42,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rolne-budowlane Z wz- b E Z T E R M I N O W A- na każdą działkę - bez podatku klasa ziemi 5. - wolinia -główczyce Słupski woj Pomorskie dział nr186-.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 594 m² 55,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka budowlana nr 186 o powierzchni 0,3594 ha (3594 m ) , położona w miejscowości Wolinia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

138 000 zł3 372 m² 40,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka budowlana nr 187 o powierzchni 0,3372 ha ( 3372m 2 ) położona w miejscowości Wolinia w gminie Główczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Ogrodowa

Nowęcin(Wolinia + 16 km)

210 000 zł500 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 500 m Nowęcin koło Łeby, 2 km od morza bez pośredników! Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana o powierzchni 500 m (20 m x 25 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona

Charbrowo(Wolinia + 8 km)

7 200 000 zł1 190 000 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu 119,0213 hektarów gruntów ornych, łąk, lasu i zabudowań typowych dla dużych gospodarstw rolnych, stanowiących niegdyś własność pgr (wybudowane w 1970r.).

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Smołdziński Las

Smołdziński Las(Wolinia + 21 km)

1 500 000 zł29 846 m² 50,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka położona we wsi kaszubskiej Smołdziński Las. Lokalizacja po środku zieleni oraz pięknych jezior tj.: Jezioro Łebskie, jezioro Dołgie Wielkie czy Gardno Smołdziński Las to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Pilotów

Lębork(Wolinia + 16 km)

195 000 zł1 302 m² 149,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o powierzchni 1302 m 2. Działki zlokalizowane są w Lęborku przy ul. Pilotów. W miejskiej drodze dojazdowej do działek znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Smołdziński Las

Smołdziński Las(Wolinia + 21 km)

249 000 zł3 103 m² 80,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Łeba

Łeba(Wolinia + 17 km)

8 000 000 zł8 466 m² 944,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 8466m2 oddalona od morza o 300m oraz od jeziora Sarbsko.

Szczegóły ogłoszenia

264 330 zł801 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę nr 298/4 o powierzchni 801 m położoną przy ul. Powstania Styczniowego w Lęborku. Działka jest ujęta w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie

Słajszewo(Wolinia + 24 km)

49 000 zł600 m² 81,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwie położona działka budowlano rekreacyjna nr 281/20 położona w miejscowości Słajszewo, w gminie Choczewo. Lokalizacja Słajszewo to stara kaszubska wieś szlachecka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smołdzino(Wolinia + 22 km)

279 000 zł2 841 m² 98,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura na sprzedaż działka w Smołdzinie (gm. Smołdzino, powiat słupski). Działka o regularnym kształcie prostokąta, teren wyrównany. Powierzchnia: 2841m2 mpzp - 4mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł5 500 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyłącznie u nas* Grunt Inwestycyjny 5500 m2 w Sarbsku, woj. pomorskie- blisko Łeby, jeziora Sarbsko i morza Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w miejscowości Sarbsk (powiat.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij